סדנת שיויתי מבוססת על נסיון קליני של שנים רבות יחד עם לימוד מעמיק של תורת החסידות. ומטרתה להעניק ללומדים כלי פשוט ויעיל לניהול נכון והשקטה של מערכת הרגשות והמחשבות, וחיבור מחודש עם חלקים עמוקים של הנפש ועם השם יתברך.

בסדנה נלמדים מספר עקרונות בסיסיים המסבירים את הצורה שבה נקשרות אלינו החוויות הקשות והבלתי פתורות שאנו אוספים במשך חיינו ,  וכיצד ניתן בצורה פשוטה מאד להתיר קשרים אלו ולשחרר את אותן רגשות, מחשבות ושאר מיני פסולת הקשורים בחוויות אלו. 

Loading the player …

בנגן למעלה תוכלו לקבל רושם של רעיונות עליהם אנו מדברים בסדנה . הקטעים המובאים כאן הינם ללא סדר מובנה , ובאים רק כדי לקבל רושם של מה קורה בסדנה המובנית .  
להרשמה לסדנה הפיזית או האינטרנטית  ניתן לפנות למשרד טל: 0722-146-146

הסדנה מחולקת ל-3 חלקים עקריים: 

מפגשי נשימות

במפגשי הנשימות (שאינן חובה אך ממולצות מאד) אנחנו לומדים להשתמש במנגנון ניקוי פלאי טבעי ובסיסי שהוכן עבורנו על ידי הבורא. מעין שטיפת אוויר שעוזרת להציף ולשחרר מטענים אנרגטיים, חוויתיים ששמורים עמוק אצלנו מתחת לסף התודעה ואשר מנהלים אותנו מאחורי התודעה הגלויה. 

מפגשי הנשימות מתבצעים בנפרד  . 

 לפרטים נוספים  על מפגשי הנשימות  כולל הדרכה  לקראת הנשימות  ואפשרות למפגשי נשימות לקבוצות ברחבי הארץ  לחצו כאן

בשמים  ימי רביעי לגברים + נשים  עם מחיצה . בנשים תומכת אשה כאשר אני שם כדי לפקח ולעזור למי שמתקשה להיכנס למצב הניקוי הנכון ברגישות ובצניעות. הטיפול בכל החוויות שצפות ויוצאות על ידי הנשימה מתבצע בעזרת הלימוד העמוק של סדנת שיויתי העוזר לשחרר ולנקות חוויות אלו כדי להגיע לניקיון ושקט פנימי.

ימי רביעי  מרכז שמים  .    לימוד שיויתי /  תרגול נשימות / ולימוד מעמיק בליקוטי מוהרן  בקשר עם העבודה  .  19:30 עד 23:00 .

הרשמה במשרד אשירה שמים

סדנת שויתי בסיסית

בה נלמדת הטכניקה העיקרית של השחרור על היבטיה השונים. אורך הסדנה הבסיסית -11 מפגשים. בסדנה נלמדים מספר יישומים בסיסיים של שימוש בטכניקה. 

סדנת שויתי מתקדמת

בה נלמדים יישומים נוספים לשימוש בטכניקה הבסיסית בהיבטים השונים של חיינו: כלכלה, זוגיות, בריאות ועוד…
לפרטים נוספים  ניתן להתקשר למשרד “אשירה – שמים”  0722-146-146 
ישנה גם אפשרות  לצפות בסדנה האינטרנטית. כמובן שזה לא כמו להשתתף פיזית בנשימות ובסדנה, אך למי שגר רחוק זה יכול להיות התחלה טובה. 
למי שמעונין לאסוף קבוצה של לפחות 10 חברים למפגש נשימות + שיויתי באזור מגוריו. ניתן לפנות למשרד לפרטים. 

סדנה אינטרנטית

סדנה פרונטלית ב"אשירה-שמים"

רוני אילון-הירש

רוני אילון הירש – עוסק ברפואה סינית ומוהל. ב-15 השנים האחרונות עוסק ומרצה בפנימיות, חסידות וקבלה. כבר לפני 15 שנה הקים מרכז קירוב בת”א. בשבע שנים האחרונות הקים את מרכז “שמים” ביחיאלי 4 תל-אביב. כמו כן הקים את האתרים: “מאמי-אומנות ומוזיקה יהודית”, אתר “מטריקס” שזכה להצלחה רבה (תרגום הסרט מטריקס עפ”י תורת החסידות) ואת אתרי “שמים” ואשירה”.