זוגיות ואהבה

זוגיות ואהבה

לא טוב היות האדם לבדו, כל חיינו סובבים את הזוגיות והאהבה .

בתחילה כיחידים אנו עוסקים בבניית ועיצוב האישיות כדי להיות מוכנים לקשר.

אח”כ אנו טרודים בחיפוש בן הזוג המתאים והנכון .

במציאת בן הזוג והאירוסין אנו תוקעים את היתד ומניחים את היסודות להמשך הקשר העמוק.

ובחיי הנישואין היום יומיים עלינו להשקיע מרץ רב בהשלמת הבניין תוך כדי נתינה ויתור הקשבה וקבלה.

גם מי  שלהבדיל לא מסתדר בחיי הנישואין מוטרד בהם בין אם מדובר בטיפול זוגי או במקרה חמור יותר הסדרי גירושין וחיפוש זווג שני.

כיצד נמצא אהבה

האם אנו יודעים מה היא אהבה האם אנו יודעים מה אנו רוצים  האם אנו יודעים איך וכיצד לחפש את האהבה כיצד  נמצא את האהבה המתאימה לנו ונגיע לרגשות הנכונים.

 איך נדע שהקשר בשל איך נדע שיש נכונות בצד השני איך נדע שמדובר בקשר בר קיימא והאדם שעומד מולנו מוכן לבניה נתינה והעיקר לדרך ארוכה שבעצם ההליכה בה צריך למצוא ולראות  אושר.

זוגיות מוצלחת

כיצד לבסס את הקשר ולהעמיק אותו כיצד לתת  מתוך שמחה ולדעת גם לקבל כיצד להקשיב באמת כיצד להיבנות ולעודד בשעות קשות כיצד לרענן קשר טוב ולחדש אותו איך לשמר את הטעם גם אחרי שהגענו לפסגה .

טיפול משפחתי

כיצד נמנע מקשר לא נכון כיצד נלמד להימנע  מטעויות שעלולות להרוס לנו את החיים איך נדע להבחין בין עיקר וטפל ביצירת קשר וכיצד נלמד להתמודד אם משבר בקשר קיים.

האם יש פתרון לבעיות בשלום בית, האם טפול זוגי עוזר, האם שינוי קטן בהרגלי ההתנהגות יכול להביא אותנו להבנה, לבנין, לפוריות, לאושר המיוחל ולשמחה אמיתית.

האם יש אהבה אחרי הנישואין?

אנחנו בשמיים אתכם לכל אורך הדרך ברגעיים המאושרים והיפים כמו גם ברגעים של הספק והקושי וגם ברגעים הכואבים של ייאוש ואכזבה בין איסוף הרסיסים של קשר ישן שנגמר לבין בנייה מחודשת ומציאת תקווה.

אנו וצוות המרצים והיועצים ממתינים לכם עם עשרות הרצאות מגוונות, סדנאות ליעוץ זוגי ומשפחתי שיעורי תורה קבלה חסידות ועוד..